Aktuális állásajánlataink:

-TECHNOLÓGUS

Több mint 30 éves múlttal rendelkező vegyipari kisvállalkozásunk technológus pozícióba 1 fő munkatársat keres

Feladatok:

·       a cég vegyipari szolgáltatási tevékenységében való aktív részvétel

·       műszaki - gazdasági előkészítés, dokumentációk kezelése

·       alkalmazástechnikai kísérletek végzése

·       technológia kidolgozása

·       munkálatok helyszíni irányítása

·       munkabiztonsági, tűzvédelmi feltételek kialakítása, egyeztetése

·       engedélyeztetési eljárások lefolytatása

Elvárások:

·       vegyészmérnöki, vegyipari - gépészmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség

·       gyakorlati műszaki szemlélet

·       önálló, irányítói munkavégzésre való alkalmasság

·       csapatban való munkavégzési képesség

·       mobilitás

·       nyitott személyiség, kiváló kapcsolatteremtő készségprecizitás, pontosság

·       felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

·       B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyt jelent:

·       üzemi gyakorlat, vezetői tapasztalat

·       laboratóriumi munkában való jártasság

Amit kínálunk:

·       versenyképes jövedelem

·       cafeteria

·       szakmai fejlődési lehetőség

·       fényképes önéletrajzzal

·       bérigény megjelölésével

·       alkimia@alkimia.hu email címre

Állás, munka területe(i):

·       Gyártás, termelés

·       tervezés

·       Mérnök

·       Vegyészmérnök

·       Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

·       3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

·       tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

·       8182 Peremarton-gyártelep Külterület Hrsz. 06/194.

Egyéb juttatások:

·       cafeteria, szakmai tréningek